Роз′яснення з питань призначення субсидії - Відділ соціальних допомог та компенсацій - Законодавча база - Каталог статей - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Субота, 03.12.2016, 21:44

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Законодавча база » Відділ соціальних допомог та компенсацій

Роз′яснення з питань призначення субсидії
Роз′яснення з питань призначення субсидії

 Порядок  призначення субсидії власнику житла та особам зареєстрованим разом з ним :
    Субсидія призначається уповноваженому власнику ( співвласнику) житла, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. В окремих випадках на підставі рішень комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім’ї субсидія може призначатися іншій особі (не власнику житла), зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку). У разі набуття права власності на житло іншою особою попередній власник (співвласник) такого житла, якому призначена субсидія, зобов’язаний повідомити про це у десятиденний строк органи праці та соціального захисту населення.
    У разі смерті власника житла, на якого відкрито особові рахунки, надання субсидії не припиняється за умови, що у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.
    До встановлення права власності на житло у разі смерті уповноваженого власника (співвласника) житла, на якого було відкрито особовий рахунок, субсидія призначається одній із дієздатних осіб, яка на момент смерті власника житлового приміщення була в ньому зареєстрована, а у разі коли зареєстровані тільки недієздатні особи – одному з їх опікунів. Проте якщо протягом восьми місяців від дня відкриття спадщини не визначено в установленому порядку уповноваженого власника (співвласника) житла, надання субсидії припиняється.
    У разі коли у житловому приміщенні зареєстровані неповнолітні діти, які залишились без батьківської опіки (піклування), субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника) і розраховується виходячи з розміру пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей.
    Субсидія не призначається, якщо неповнолітні діти, маючи, батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі.
    Субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, у тому числі осіб, призваних на строкову військову службу.
    Кількість осіб визначається на початок місяця, в якому надійшло звернення за призначенням субсидії.

     Призначення субсидії при наявності в житловому приміщенні   індивідуальних засобів  обліку споживання житлово-комунальних послуг:    
У разі коли обсяг споживання води, газу, електроенергії вимірюється індивідуальними засобами обліку, субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, які фактично у ньому проживають, за наявності документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, або на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї. До зазначених документів належать, зокрема, довідки, що підтверджують перебування особи в іншому місці  у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання.

     Якщо квартиронаймач є студентом денної форми навчання та не отримє стипендії:
    У разі коли квартиронаймач є студентом, що навчається за денною формою у вищому навчальному закладі І-IV рівнів акредитації або професійно-технічному навчальному закладі, і його середньомісячний доход менший від неоподаткованого мінімуму доходів громадян, в розрахунок субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива включається доход на рівні неоподаткованого мінімуму доходів громадян.
    

Категорія: Відділ соціальних допомог та компенсацій | Додав: Falcon (08.10.2012)
Переглядів: 963 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання