Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » Статті » Законодавча база » Відділ соціальних допомог та компенсацій

Порядок перерахунків субсидій
   Перерахунок субсидій без звернень громадян проводиться лише у разі зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію, і у межах встановленого терміну їх призначень. В інших випадках (зміни доходів, складу сім'ї, форми власності житла, тощо) - за особистим зверненням громадян.
   Якщо протягом терміну призначення субсидій фактична плата за окремий вид послуг змінюється, то перерахунок розміру субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у межах норм споживання за відомостями, наданими підприємствами і організаціями, які надають послуги, здійснюється без участі громадян (у межах встановленого терміну їх призначення) лише за цим окремим видом послуг.
    Відповідальність громадян за недостовірні дані про доходи.
   Громадяни несуть відповідальність за надані відомості про доходи, майно, що впливають на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.
   Надання раніше призначеної субсидії припиняється, якщо громадянин приховав або свідомо  аддав невірні дані. У такому разі сума надміру виплаченої йому субсидії повертається органу, який її призначив. У разі, коли громадянин добровільно не повертає цю суму, питання про її стягнення вирішується в судовому порядку.
   Передання права власності на житло іншій особі в період отримання субсидії.
У разі передання права власності на житло іншій особі одержувач субсидії зобов'язаний у десятиденний термін повідомити про це відділ субсидії.
Якщо власність на житло передано особі, яка не була зареєстрована у житловому приміщенні на час призначення субсидії, надання субсидії припиняється.
   Сума субсидії, перерахованої надміру внаслідок неповідомлення громадянином про передання права власності на житло іншій особі, повертається ним за вимогою органу, який призначив субсидію.
   Субсидія призначається власнику (співвласнику) житла, наймачу житла у громадському державному фонді, члену житлового кооперативу, ОСББ, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. Заява заповнюється особисто і субсидія призначається з початку опалювального періоду.

Категорія: Відділ соціальних допомог та компенсацій | Додав: Falcon (18.10.2013)
Переглядів: 840 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0