Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » Статті » Законодавча база » Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян

Про виплату щорічної разової допомоги ветеранам війни у 2013 році.
    Щорічно згідно статті 17-1 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» управлінням праці та соціального захисту населення проводиться виплата  разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
    У зв’язку з тим, що у ветеранів війни виникають питання стосовно виплати разової грошової допомоги, управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради інформує населення з цього приводу.  
          Отже, в яких розмірах виплачується  разова грошова допомога ветеранам війни у 2013 році?
    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 13 березня 2013 року №149 про деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги , передбаченної Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, „Про жертви нацистських переслідувань”та пункту 4 розділу Прикінцеві положення” Закону України „Про державний бюджет України на 2013 рік” разова грошова допомога  виплачується у 2013 році у таких розмірах:

1.  Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

- інвалідам I групи – 2415 грн.;

- інвалідам II групи - 2110 грн.;

- інвалідам III групи -1895 грн;

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 745 гри.
3.  Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною - 2415 грн.
4. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 375 гри.
5. Учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога - 135 грн.              
           Одноразова  грошова допомога до Дня Перемоги виплачується управлінням праці та соціального захисту населення  Глухівської міської ради з наступним зарахуванням коштів на особисті рахунки ветеранів війни через установи банків міста та  вузлу зв′язку .
    Якщо ветеран війни не встиг отримати разову грошову допомогу до 5 травня (перебував на лікуванні, у від’їзді тощо), він має право  звернутися за нею та отримати її   до 30 вересня відповідного року, в якому здійснюється виплата допомоги.

Категорія: Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян | Додав: Falcon (25.03.2013)
Переглядів: 542 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0