Щодо порядку та термінів призначення житлових субсидій - Відділ соціальних допомог та компенсацій - Каталог статей - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 11.12.2016, 15:47

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Відділ соціальних допомог та компенсацій

Щодо порядку та термінів призначення житлових субсидій
   Право на отримання адресної безготівкової субсидії для відшкодування витрат на оплату ЖКП, а також субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (далі-субсидія) поширюється на громадян, які проживають у житлових приміщеннях (будинках) державного та громадського житлового фонду, в тому числі у гуртожитках, - на оплату користування житлом; приватного житлового фонду та фонду житлово-будівельних (житлових) кооперативів – на оплату утримання житла; житлового фонду незалежно від форм власності – на оплату комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
  Субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ тверде та рідке пічне побутове паливо у межах норм споживання з урахуванням пільг , які надаються відповідно до чинного законодавства і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов′язкового відсотка платежу.
  У разі застосування визначених розрахункових норм для призначення субсидій залежно від кількості зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) субсидія призначається за наявності різниці між розрахунковою вартістю житлово-комунальних послуг і обсягом визначеного обов′язкового відсотка платежу.
Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується тверде та рідке пічне побутове паливо і природний газ, субсидія надається тільки на один вид палива.
  Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.
  Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та природного газу (електроенергії), що використовуються для індивідуального опалення, надається на опалювальний період починаючи з місяця зверенення за її призначенням.   
  У разі коли оплата послуг з теплопостачання провадиться лише в опалювальний період, субсидія призначається на цей період починаючи з місяця звернення за її призначенням. Як виняток, за умови звернення із зіявою про призначення субсидії протягом двох місяців з початку опалювального сезону, вона надається на весь опалювальний період.
  По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Перерахунок субсидії у межах встановленого терміну її призначення без звернень громадян провадиться лише у разі зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію, в інших випадках – за особистим зверненням громадян.   
  У разі затвердження нових тарифів і цін на житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо субсидії призначаються протягом трьох місяців з часу підвищення розміру платежів.
Категорія: Відділ соціальних допомог та компенсацій | Додав: Falcon (16.05.2011)
Переглядів: 611 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання