Про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за І квартал 2011 року - Відділ праці - Каталог статей - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 02.12.2016, 22:07

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Відділ праці

Про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за І квартал 2011 року
   Управліннями та відділами Глухівської міської ради спільно з податковою інспекцією, управлінням Пенсійного фонду України та центром зайнятості проводиться робота щодо легалізації трудових відносин в стосунках між суб’єктами підприємницької діяльності (роботодавцями) та особами, які в них працюють (наймані працівники).
   Протягом І кварталу поточного року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 95 обстежень суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті обстежень у 19 приватних підприємців виявлено 23 найманих працівника з якими трудові відносини не були укладені відповідно до чинного законодавства.
   За аналогічний період минулого року проведено 76 обстежень СПД, у 16 приватних підприємців було виявлено 22 тіньових робочих місць, легалізовано 17 місць.
    З бази персоніфікованого обліку контролюючим органам та соціальним партнерам надана інформація щодо роботодавців, звітні дані яких свідчать про недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці найманих працівників. Відповідна інформація і заслуховування керівників підприємств та підприємців, що порушують чинне законодавство з питань праці, розглядались на засіданнях робочої групи. Після проведеної роботи, відповідно до звітів до пенсійного фонду України в м.Глухові за січень 2011 року, 162 найманих працівника отримують заробітну плату вищу за мінімальні державні стандарти, з 18 найманими працівниками укладені та зареєстровані трудові договори відповідно до чинного законодавства.


Категорія: Відділ праці | Додав: Falcon (07.04.2011)
Переглядів: 470 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання