Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » Статті » Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян

Відшкодування готівкою витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу пільговим категоріям населення міста Глухова
       Стаття 102 Бюджетного Кодексу України передбачає надання пільг на тверде та рідке пічне побутове паливо і скраплений балонний газ у натуральній формі або готівкою.
       Третя сесія міської ради від 28 січня 2011 року №90 (перше пленарне засідання) прийняла рішення дозволити  управлінню праці та оціального захисту населення проводити відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу пільговому контингенту населення міста готівкою.
       Постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня №253 „Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання у 2011 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” визначені мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання пільг - відповідно одна тонна та один балон на домогосподарство на рік. Граничний показник вартості твердого палива за 1 тонну складає  696 грн., скрапленого газу за один балон  -  103 грн.
        Отже, згідно рішення сесії Глухівської міської ради від 28.01.2011р. №90 витрати на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу  виплачуватимуться пільговій категорії населення міста у вигляді компенсації - готівкою, відповідно до діючого законодавства України.
        Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради провели вагому роботу щодо прийому пакету документів та нарахування пільги на тверде паливо та скраплений газ особам, які мають право на дану пільгу. Виплата буде проводиться впродовж поточного року через поштове відділення зв’язку та банківські установи міста, в залежності від терміну надходження коштів.
        У 2011 році грошову компенсацію на відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу готівкою отримають 212 осіб, з яких - 187 ветеранів війни, 19  учасників ліквідації ЧАЕС, 2  ветерана військової служби, 4 багатодітні сім'ї.
Категорія: Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян | Додав: Falcon (01.04.2011)
Переглядів: 1045 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0