Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » Статті » Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян

Щодо пільгового проїзду
  Згідно із статтею 37 Закону України "Про автомобільний транспорт” забезпечується пільгове перевезення окремих категорій громадян, які відповідно до чинного законодавства України користуються таким правом.
Перевезення пільгового контингенту населення здійснюється міським громадським транспортом загального користування в режимі маршрутного таксі.
  На сьогодні згідно даних  Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги,  скористатися безплатним проїздом по місту мають право 8247 осіб. З метою забезпечення потреб населення міста у обслуговуванні міських автобусних маршрутів перевезення пільгових категорій населення міста здійснюється за шістьма міськими автобусними маршрутами загального користування в режимі маршрутного таксі, які обслуговують приватні підприємці Довбиш В.О. (маршрутні таксі №3, №4), Дмитренко О.А. (маршрутні таксі №1,№2,) та Буйда Н.М.(маршрутне таксі №5а).
  З вказаними підприємцями, що надають послуги з пасажирських перевезень, та з управлінням праці та соціального захисту населення     укладені договори на відшкодування перевізникам вартості пільгового проїзду окремих категорій громадян при користуванні пасажирським транспортом, однією з умов яких є наявність кількості пільгових місць без обмеження. Форма надання звітності -„2-пільга” (персональний облік пільговиків). Відшкодування перевізникам за пільгові перевезення окремих категорій громадян здійснюються за умов надходження субвенції з державного бюджету в межах помісячного розпису асигнувань відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256.
  Здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян припиняється у разі закінчення терміну дії договору про перевезення пасажирів, а також закінчення терміну дії або позбавлення перевізника ліцензії на здійснення пасажирських перевезень.
  З метою відстеження результативності механізму перевезення проводиться контроль за цільовим використанням коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян шляхом обстеження пасажиропотоку на маршрутах щодо фактичної чисельності перевезених пільговиків.
  Пільговий контингент населення забезпечений безоплатним проїздом у міському громадському транспорті загального користування.

Категорія: Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян | Додав: Falcon (14.10.2011)
Переглядів: 2335 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0