Чи встановлюється пенсія за особливі заслуги перед Україною особам, нагородженим Грамотою Президії Верховної Ради України? - Сектор контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та взаємодії з соціальними фондами, гро - Каталог статей - УСЗН Глухівської міської ради
     Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » Статті » Сектор контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та взаємодії з соціальними фондами, гро

Чи встановлюється пенсія за особливі заслуги перед Україною особам, нагородженим Грамотою Президії Верховної Ради України?
  З 1 січня 2006 року набрав чинності Закон від 03.02.2005 р. №2417-ІV „Про внесення зміни до статті 1 Закону України „Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”, яким передбачено встановлення пенсії за особливі заслуги особам, відзначеним Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР або Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР в розмірі 20% від прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність.

  Встановлення пенсії за особливі заслуги особам, нагородженим Грамотою Президії Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України Законом не передбачено.
Категорія: Сектор контролю за правильністю призначення і виплати пенсій та взаємодії з соціальними фондами, гро | Додав: Falcon (18.01.2011)
Переглядів: 588 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0