Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » Статті » Центр реабілітації

Світле свято Великдень
Я чую, дзвін гуде. Гуде
Далеко ген полями
 І кличе всіх, хто тут живе:
«Христос Воскрес! Він з нами!»
Чи є щось на світі гарніше за Великодній світанок?! Христос Воскрес! З уст в уста передається щаслива вість: Христос Воскрес - Воістину Воскрес! І чує земля цю християнську радість та і тішиться у все ми йому розвої разом з людьми.
Переважно на квітень припадає найголовніше християнське свято  Пасха або Великдень. Це величне свято світлого воскресіння Христа, який смертю своєю приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував світ своїми стражданнями.
В Україні до Пасхи готуються заздалегідь: пишуть писанки і фарбують крашанки, випікають паски, готують святковий обід. У Великодню неділю господиня накриває багатий стіл, за який сідає снідати вся родина.  Люди вітають один одного словами «Христос Воскрес!». Першим їдять освячене яйце. У цьому обряді паска виступає як символ сонця, а яйце  - як  символ Христового воскресіння, відновлення життя.
Готувались до світлого свята і діти-інваліди Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Під керівництвом інструктора з трудотерапії Чалої Людмили Дмитрівни  діти виготовили пасхальні яйця за технікою пап’є-маше, прикрасили їх бісером та крупою. Приємно було бачити, якою радістю світилися очі дітей, коли вони самі прикрашали чудові яйця. Оформили чудову виставку робіт виготовлених своїми руками. Але справжнє свято не проходить без добрих людей. Привітали подарунками дітей зі святом представники церкви «Віра, Надія, Любов» .
Величні великодні дзвони в церквах голосять всьому світові про те , що  до нас прийшло Воскресіння Ісуса Христа - найбільше з християнських свят,  яке символізує собою перемогу над силами темряви, зла, торжество прощення  і примирення.  Хай голос  його розбудить усі байдужі серця і перетворить їх у храм великої любові, щоб  створив із нас один великий і сильний народ - одну українську родину.


Категорія: Центр реабілітації | Додав: Falcon (10.05.2011)
Переглядів: 652 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0