Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Січень » 28 » Звіт про роботу групи соціального патрулювання
09:47
Звіт про роботу групи соціального патрулювання
   При управлінні соціального захисту населення Глухівської міської ради створено оперативний штаб для вжиття термінових заходів під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період.
   У зв’язку із зниженням температури повітря у зимовий період проводиться соціальне патрулювання на вулицях міста із залученням представників Товариства Червоного Хреста, громадських, релігійних організацій, волонтерів. Станом на 25.01.2014 року проведено 12 рейдів в ході яких бездомних осіб та осіб, що жебракують не виявлено.
   У зв’язку з різким зниженням температури повітря   соціальні робітники попереджені   наказом директора територіального центру соціального обслуговування населення про щоденне відвідування підопічних. У разі необхідності буде забезпечено їх направлення до закладів охорони здоров’я.
Додатково проведено 429 обстежень одиноких, самотньо проживаючих громадян похилого віку, інвалідів та хворих.
   Соціальні робітники разом з дільничними медичними сестрами попереджають пенсіонерів на період різкого зниження температури не виходити з будинків.
У місті Глухові діє 29 пунктів обігріву, із них 7 – цілодобово. Запроваджено дві «гарячі» телефонні лінії (7-05-66, 2-35-49) для отримання інформації про осіб, які потребують допомоги у період сильних морозів.
   У територіальному центрі соціального обслуговування населення Глухівської міської ради та Товаристві Червоного Хреста створено банки одягу, взуття, білизни зимового асортименту для бездомних на випадок надзвичайних ситуацій.
   У центральній районній лікарні передбачено 4 ліжко-місця для бездомних громадян.
   За інформацією Глухівського МВ УМВС у місті Глухові бездомних громадян не виявлено.

Переглядів: 294 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0