Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Березень » 5 » Зміни в переліку робітничих професій, за якими навчаються інваліди у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів
10:34
Зміни в переліку робітничих професій, за якими навчаються інваліди у Всеукраїнському центрі професійної реабілітації інвалідів

   Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів здійснює професійну реабілітацію дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів, які не досягли пенсійного віку.   
   До Центру не приймаються інваліди, які вже мають професії, отримані у центрах професійної реабілітації інвалідів державної або комунальної власності і не працевлаштовувалися за набутою професією, окрім випадку, якщо за рішенням МСЕК або ЛКК інваліди у зв’язку з погіршенням стану здоров’я не можуть працювати за раніше набутою професією і потребують перенавчання (перекваліфікації), що підтверджено відповідною довідкою МСЕК або ЛКК.
   По закінченні курсу навчання випускники Центру складають державні іспити і отримують свідоцтво державного зразка про набуття робітничої професії.
Професійне навчання, заходи з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації та медичне спостереження, проживання та харчування слухачів у Центрі забезпечуються за рахунок коштів Державного бюджету.

   Бажаючим пройти курс професійної реабілітації в Центрі слід звертатися за направленням до управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, тел. 3-10-29, місцевого центру зайнятості: вул. 70 років Жовтня,6, тел. 3-27-96 .
   Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів знаходиться за адресою: урочище «Туровча лісова» - 2, с. Лютіж, Вишгородський район, Київська область, 07352, тел. (04596)  400-11, (044) 425-84-91. 

Переглядів: 139 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0