Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Червень » 9 » Зміни до програми житлових субсидій!
14:22
Зміни до програми житлових субсидій!

    1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діє оновлена програма житлових субсидій.
На основі змін у травні управління соціального захисту населення Глухівської міської ради мало провести перепризначення субсидій на наступний рік та розрахувати її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.
   Повторно подавати документи на оформлення житлової субсидії необхідно буде лише тим, хто орендує житло та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для решти субсидіантів перерахунок проведуть автоматично, без повторного звернення. 

ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ СОЦІАЛЬНА НОРМА ДЛЯ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ

Для пенсіонерів, інвалідів, інших людей, які не працюють з об’єктивних причин, Уряд збільшує соціальну норму, за якою надається житлова субсидія.
Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м.  до 75 кв. м.

ЗМІНИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 15 жовтня до 15 квітня.

КОМУ ПОВТОРНО НЕОБХІДНО ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ?

Заяву і Декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які:
-          орендують помешкання;
-          мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався;
-          хочуть отримати субсидію на тверде паливо.

ПРО ЩО ПОТРІБНО ПОВІДОМЛЯТИ ФАХІВЦІВ СОЦЗАХИСТУ?

Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити управління соціального захисту населення про наступні зміни:
-          складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався;
-          соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером;
-          про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень;
-          набору комунальних послуг: відмовилися від централізованого палення і перейшли на індивідуальне чи навпаки.
Для  нарахування  субсидій на запит управління соціального захисту населення подаються відомості про: 
     склад   зареєстрованих   у   житлових   приміщеннях   осіб  - Центром надання адміністративних послуг міської ради;
     забезпеченість   громадян  житловою  площею  та  комунальними послугами  за  формами,  в  яких зазначається вартість послуг у межах соціальної  норми  житла  та  соціальних  нормативів  користування комунальними  послугами  в опалювальний і неопалювальний періоди,а також  сума  простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, - підприємствами - виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг; 
 доходи  осіб  з  Державного реєстру фізичних осіб - платників податків   -   ДФС   у   порядку, встановленому Мінсоцполітики та Мінфіном; 

 доходи   осіб   з  Державного  реєстру  загальнообов’язкового державного  соціального  страхування  - Пенсійним фондом України у порядку, встановленому Пенсійним фондом України та Мінсоцполітики.

Після отримання всіх необхідних відомостей  управління самостійно здійснить розрахунок субсидії на наступний період з 1 травня 2017 року для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді (крім орендарів житлового приміщення та осіб, які звертаються за субсидією на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива). 

Тому управління соціального захисту населення Глухівської міської ради просить населення міста Глухів зберігати спокій, після отримання доходів за новий період (за 3 квартали 2016 року і І квартал 2017 року) всім субсидіантам буде нарахована субсидія з 1 травня 2017 року.

Переглядів: 72 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0