Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Травень » 27 » Зміни до механізму забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації
10:08
Зміни до механізму забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації


   Постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами) «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів», змінено механізм забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.
Пунктом 35 Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, передбачено право дітей до 18 років на забезпечення протезно-ортопедичних виробів.
   Абзацом шостим пункту 35 Порядку передбачено, що діти віком до 18 років забезпечуються двома парами індивідуальних ортезів на стопу на рік при плосковальгусних та плосковарусних деформаціях стопи. Звертаємо увагу, що зазначеним абзацом обмежено забезпечення дітей до 18 років лише ортопедичним взуттям.
   З огляду на викладене інформуємо, що діти віком до 18 років мають право на забезпечення ортезами на верхні та нижні кінцівки, ортезами на хребет.

 

Переглядів: 210 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0