Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Листопад » 9 » Життя сучасних пенсіонерів
14:02
Життя сучасних пенсіонерів

   Часи, коли в похилому віці лишалося тільки глядіти правнуків та сидіти на лавочці з сусідами, давно минули.
           Сучасні українські пенсіонери ще не дотягують до європейських «колег» за матеріальним становищем і свободою пересування по світу, але вже є цілком прогресивними за інтересами та світоглядом.
            Вони мають одну значну перевагу перед молодими – наявність вільного часу і навіть середньостатистична бабуся з мізерною пенсією сьогодні має всі шанси знайти себе в житті.
            В територіальному центрі соціального  обслуговування населення Глухівської  міської ради створені умови для освіти та дозвілля   пенсіонерів. А ще родзинкою стало те, що осінньої пори уже за традицією до нас приходять на практику студенти Глухівського НПУ ім. О.Довженка за спеціальністю соціальні працівники.  Саме вони  допомагають організувати різні форми роботи з  пенсіонерами. Цікаво проходили заняття з психології, психологічні тренінги, бесіди з мистецтва та літератури, краєзнавства, культурні походи до музею та концертні програми.
             Тому можливо, навіть  коли на серці самотньо, а за вікном холодно  - це ще не привід опускати руки. А раптом життя тільки починається

Переглядів: 90 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0