Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Березень » 11 » Жити і працювати без травм
09:30
Жити і працювати без травм
   На засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення, що пройшло під головуванням заступника міського голови Колоші М.О., були підведені підсумки роботи та здійснено аналіз побутового та виробничого травматизму за 2013 рік.
   Завдяки проведеній роботодавцями роботі по поліпшенню стану умов та безпеки праці в 2013 році на підприємствах міста не було зареєстровано   нещасних випадків виробничого характеру.
   Разом з тим, залишається високим рівень побутового травматизму. В 2013 році зареєстровано 2051 випадки, що на 42 випадки менше ніж у 2012 році, з них – 33 зі смертельними наслідками. Хвилює питання травмування дітей віком до 14 років. В минулому році звернулося за медичною допомогою  до лікувальних закладів  міста 310 травмованих дітей.
   Найбільша кількість травм невиробничого характеру отримана внаслідок падіння - 897, впливу неживих механічних сил – 700, транспортних нещасних випадків -156.   На пожежах, які сталися внаслідок  порушення правил пожежної безпеки при улаштуванні електромереж та пічного опалення в минулому році загинуло три особи.
   На засіданні  ради з питань безпечної життєдіяльності населення були намічені заходи щодо поліпшення стану безпеки, умов праці та профілактики травматизму виробничого та побутового характеру.

Переглядів: 166 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0