Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Травень » 6 » «Здоровим бути здорово!»
12:12
«Здоровим бути здорово!»

    Краща пропаганда здорового способу життя - це заняття фізкультурою і спортом. Фізкультура, що представляє головне джерело сили і здоров'я, розвиває сміливість,  рішучість,  прищеплює почуття колективізму та  дисципліни.
     5 травня на міському стадіоні  з нагоди Міжнародного дня захисту прав інвалідів  відбулося спортивне свято «Здоровим бути здорово!» 
    З вітальним словом до учасників заходу звернулись Олена Миколаївна Демішева, секретар міської ради та Лариса Анатоліївна Громак, начальник управління соціального захисту населення .
     Спортивна програма була досить насиченою.  Вихованці Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів змагались в спортивній естафеті, а представники громадської організації інвалідів «Надія» грали в шашки та піднімали гантелі.
     Дітям були запропоновані цікаві, іноді дуже непрості спортивні естафети: «Біг навколо перешкод», «Стрибки на м'ячах», «Біг з обручем». Всі етапи цього захоплюючого змагання проходили в напруженій боротьбі.  Стадіон і бажання домогтися перемоги для своєї команди захоплювали вихованців центру. Всі старалися щосили прийти до фінішу першими. Вболівальники і глядачі стежили за ходом подій і дуже переживали. Вихованці так само взяли участь в інтелектуальному конкурсі «Що треба робити, щоб бути здоровим?»
     На стадіоні панували сміх і веселощі. Запальні пісні присутнім подарували Володимир Соломений та Ганна Цибіна, свої вірші для дітей прочитав Петро Товстуха .  Змагання стали справжнім святом спорту, здоров'я. Після закінчення свята всі учасники від спонсорів отримали солодкі подарунки, відмінний заряд бадьорості і позитивних емоцій.

Ярина Тамара, директор Глухівського міського 
центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 159 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0