Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Січень » 26 » ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
08:31
ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

 Нині серед молоді України досить поширеним явищем стало тютюнокуріння, вживання алкоголю й наркотиків та небезпечна статева поведінка. Бажання йти в ногу з часом спонукає молодих людей до прийняття моделі модного і стильного життя, яке для багатьох з них пов'язується із згаданими явищами. 
   З метою профілактики негативних явищ серед учнівської молоді та формування навичок здорового способу життя Глухівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та лікарем Глухівської ЦРЛ на базі ЗОШ№1, ЗОШ №2, ЗОШ №3 був проведений захід „За здоровий спосіб життя” для учнів 9-х та 8-х класів.    
   На початку заходу виступила головний спеціаліст центру Разіна Т.В., яка ознайомила присутніх про напрямки роботи Глухівського МЦСССДМ та про послуги, які можуть отримати діти в центрі при виникненні різних проблем. 
Потім з метою формування в молодіжному та дитячому середовищі позитивного іміджу здорової людини, виступила лікар-гінеколог – Монжай Г.О. з лекцією: «За здоровий спосіб життя».
   Наприкінці заходу діти задавали гостям запитання, робили висновки про негативний вплив шкідливих звичок на здоров’я людини, засуджували негативні звички, пропагували здоровий спосіб життя.

Переглядів: 138 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0