Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Травень » 8 » Завітали закордонні гості
08:36
Завітали закордонні гості

    Вранці 7 травня до реабілітаційного центру дітей-інвалідів завітали закордонні гості  Вольф Бльомерс, Європейський координатор програм бакалаврату та магістратури із соціального включення, доктор педагогічних наук, професор Університету прикладних наук  та  Норберт Штормер, доктор, професор Університету прикладних наук  Циттау-Герлиц.  До нашого міста вони   прибули для участі у Міжнародному науково-практичному семінарі «Європейський досвід освіти і соціальної інклюзії дітей/людей із синдромом Дауна та аутизму» , що проходив на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. 
       Гості  ознайомились з напрямками діяльності реабілітаційного центру та його матеріально-технічною базою, спілкувались з працівниками,  спостерігали за проведенням реабілітаційних занять,  поведінкою дітей  і були  дуже вражені професіоналізму та якості надання реабілітаційних послуг .
 На зустріч з іноземцями були запрошені батьки та законні представники дітей з особливими потребами , вони ставили до професорів запитання щодо виховання та розвитку їхніх дітей .  Консультування тривало біля двох годин, батьки отримали ґрунтовні та висококваліфіковані відповіді на поставлені питання. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій від спілкування. 
По завершенню зустрічі Вольф Бльомерс та Норберт Штормер висловили слова вдячності за кваліфіковану працю працівникам реабілітаційного центру і побажали подальшого процвітання Центру. На згадку про зустріч діти подарували гостям власноруч виготовлені сувеніри .

                                               Тамара Ярина, директор Глухівського
                                               міського центру соціальної реабілітації
                                               дітей-інвалідів

Переглядів: 141 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0