Засідання робочої групи з легалізації тіньової зайнятості населення та виплат заробітної плати - 18 Листопада 2013 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Середа, 07.12.2016, 10:36

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 18 » Засідання робочої групи з легалізації тіньової зайнятості населення та виплат заробітної плати
20:26
Засідання робочої групи з легалізації тіньової зайнятості населення та виплат заробітної плати
   15 листопада поточного року під керівництвом заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось засідання робочої групи з легалізації тіньової зайнятості населення та виплат заробітної плати. В ході засідання присутні розглянули питання щодо соціальних ризиків громадян, що не легалізують свою зайнятість і отримують заробітну плату неофіційно та легалізації трудових відносин між роботодавцями й найманими працівниками.
   До участі в засіданні були запрошені керівники підприємств, суб’єкти підприємницької діяльності, які виплачують заробітну плату у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень.
   Керівниками підприємств та фізичними особами - підприємцями дані зобов’язання щодо усунення порушень в частині оплати праці, в іншому випадку - інформація щодо стану виплати заробітної плати буде надана контролюючим органам .
   Також підведено підсумки проведення моніторингу щодо дотримання роботодавцями законодавства про працю щодо належного оформлення трудових відносин..
Виплата зарплати «в конвертах» та праця без належного оформлення трудових відносин мають характер «руйнівної сили» як для економіки в цілому, так і для кожного громадянина зокрема. Працівники, які погоджуються отримувати «ліву» зарплату, самі собі шкодять, оскільки, отримуючи нелегальну винагороду в результаті домовленості з роботодавцем, позбавляють себе соціальних виплат та гарантій, та й, зрештою, достойних пенсій, - наголосила Терещенко І. І.

Переглядів: 213 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання