Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Листопад » 7 » Засідання робочої групи
10:23
Засідання робочої групи
   6 листопада 2013 року під головуванням  міського голови Бурлаки Ю.О. відбулося спільне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
   На порядок денний були винесені питання:
   1.Про стан виплати заробітної плати  на підприємствах міста.
   2. Стан дотримання роботодавцями законодавства про збір та облік єдиного внеску. Сплата боргів до бюджету Пенсійного фонду України.
   3. Звіт щодо діяльності  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та трудових відносин
   4. Про передачу документів до архіву м.Глухова в разі ліквідації підприємства
На засіданні були заслухані суб’єкти господарської діяльності, які за інформацією управління ПФУ в м. Глухові нараховували найманим працівникам заробітну плату у розмірі, меншому, ніж законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.
   Також на засіданні комісії був заслуханий звіт про роботу міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Протягом січня –жовтня 2013 року робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено 21 засідання робочої групи.
   В результаті проведеної роботи, з 33 найманими працівниками укладено та зареєстровано трудові договори, у 60 трудових договорах внесені зміни щодо оплати праці відповідно до чинного законодавства. Матеріали щодо суб’єктів господарювання, які не усунули виявлені порушення передані до територіальної державної інспекції з питань праці У Сумській області  для відповідного реагування.

Переглядів: 227 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0