Засідання комісії - 21 Червня 2012 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 02:10

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Червень » 21 » Засідання комісії
14:02
Засідання комісії
18 червня 2012 року  під головуванням заступника міського голови Терещенко І.І. відбулось спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
На порядок денний були винесені питання:
1. Аналіз діяльності робочої групи.
2. Про заробітну плату нижче мінімального розміру .
3. Погашення  заборгованості до бюджету Пенсійного фонду.
Терещенко І.І. у вступному слові наголосила на важливості роботи, яку проводять комісії щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та погашення боргів зі сплати страхових та єдиного внесків до бюджету Фонду, дала загальну характеристику даним проблемам.
На засіданні були заслухані фізичні особи-підприємці, які не сплатили внески за 2010-2011 роки до Пенсійного Фонду. Боржниками надані пояснення щодо несплати обов’язкових платежів, визначено конкретні терміни, до яких борг буде ліквідований.
Порушниками законодавства в частині оплати праці також дані зобов’язання щодо усунення порушень, в іншому випадку -  інформація щодо виплати найманим працівникам заробітної плати в розмірі мінімальної за кваліфікований труд або менше, ніж мінімальна буде надана контролюючим органам .
На засіданні одноголосно було прийняте рішення активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення ), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, посилити контроль за виконанням графіків погашення заборгованості  та підвищити вимогливість до платників єдиного внеску, що порушують трудові права найманих працівників.Переглядів: 282 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання