ЗАРПЛАТА В «КОНВЕРТАХ» – СУЧАСНЕ РАБСТВО - 23 Березня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Четвер, 08.12.2016, 02:12

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Березень » 23 » ЗАРПЛАТА В «КОНВЕРТАХ» – СУЧАСНЕ РАБСТВО
08:52
ЗАРПЛАТА В «КОНВЕРТАХ» – СУЧАСНЕ РАБСТВО

   Однією з найболючіших проблем нашого сьогодення є виплата заробітної плати у «конвертах» Бажаючи збагатитися за будь - яку ціну, окремі працедавці свідомо ігнорують закони, не сплачуючи до бюджету в повному обсязі податок з доходів фізичних осіб. До того ж, заробітна плата в „конвертах ” позбавляє людину соціальної захищеності.
   Той, хто отримує „тіньову ” зарплату, позбавлений оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, та допомоги по вагітності та пологах; виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання пристойної пенсії в старості, по інвалідності, та інших випадках, передбачених законодавством. Крім того, нелегальна робота - це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантій на безпечні й здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок.
    Аби змусити свого роботодавця платити гідну офіційну заробітну плату, найманому працівникові необхідно зайняти чітку позицію і наполягати на виплаті заробітної плати з дотриманням вимог чинного законодавства.
   Громадяни, які погоджуються отримувати зарплату у «конвертах», не тільки сприяють розвитку тіньових схем, а й позбавляють себе соціальної захищеності. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Ухиляючись від оподаткування шляхом мінімізації реальних доходів, вони позбавляють себе не тільки достойної пенсії в майбутньому, а й лікарняних, декретних виплат, отримання банківських кредитів тощо. Це потрібно знати найманим працівникам, які погоджуються отримувати зарплату в „конверті ”. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні - вони одночасно програють в майбутньому.
    На жаль, більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню. Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхня „прозора ” зарплата значно відрізняється від тої, яка записана у відомості.
   Кожен громадянин повинен знати, що відповідальність за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету податку з доходів у вигляді заробітної плати несе працедавець, який виплачує доходи на користь платника податку.

Переглядів: 56 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання