Зарахування стажу при призначенні пенсії - 6 Березня 2012 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 09:46

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2012 » Березень » 6 » Зарахування стажу при призначенні пенсії
17:28
Зарахування стажу при призначенні пенсії
ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ
За період до 1 січня 2004 року
Відповідно до статті 56 Закону № 1788 до стажу роботи зараховується військова служба та перебування в партизанських загонах і з’єднаннях, служба в органах державної безпеки та органах внутрішніх справ, незалежно від місця проходження служби.
Крім того, як передбачено статтею 57 зазначеного Закону, військова служба у складі діючої армії у період бойових дій, у тому числі при виконанні інтернаціонального обов’язку, а також перебування в партизанських загонах і з’єднаннях зараховується до стажу роботи на пільгових умовах у порядку, встановленому для обчислення строків цієї служби при призначенні пенсій за вислугу років військовослужбовцям. Згідно з Порядком обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393, участь у бойових діях у воєнний час зараховується до вислуги років із розрахунку один місяць служби за три місяці.
Таким чином, при призначенні пенсії відповідно до Закону № 1058 військова служба зараховується до стажу роботи в календарному обчисленні, а в разі участі в бойових діях під час проходження цієї служби — один місяць служби за три місяці.
Для підтвердження військової служби, служби в органах державної безпеки, розвідувальних органах приймаються: військові квитки; довідки військових комісаріатів, військових частин і установ системи Міноборони, Держкомкордону, Головного управління командуючого Національною гвардією, Управління охорони вищих посадових осіб України, органів управління інших військових формувань, що утворюються Верховною Радою України, Служби безпеки, Держспецзв’язку, Держспецтрансслужби; довідки архівних і військово-лікувальних установ. Для підтвердження служби в органах внутрішніх справ приймаються довідки, які видаються в порядку, встановленому МВС.
За період після 1 січня 2004 року
Відповідно до статті 11 Закону № 1058 загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню підлягають військовослужбовці, особи рядового і начальницького складу, а також особи, які проходять строкову військову службу у Збройних Силах України, Службі безпеки України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях, а також в органах Міністерства внутрішніх справ України. Відповідно зазначені періоди служби зараховуються до страхового стажу.
Незважаючи на те, що за осіб, які проходять строкову військову службу, страхові внески почали сплачуватися з 1 січня 2005 року і в розмірі, меншому мінімального страхового внеску, відповідно до пункту 3 частини восьмої розділу XV «Прикінцеві положення» Закону № 1058 періоди строкової служби після 1 січня 2004 року зараховуються до страхового стажу як періоди, за які сплачено страхові внески у сумі мінімального страхового внеску. При обчисленні коефіцієнта заробітної плати (доходу) у цьому випадку враховується мінімальний розмір заробітної плати.
 
З 1 січня 2004 року набув чинності Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 9 липня 2003 року № 1058-IV (далі — Закон № 1058
Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 5 листопада 1991 року № 1788-XII (далі — Закон № 1788)
Переглядів: 1017 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Falcon

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання