Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 9 » Запрошуємо на реабілітацію
08:46
Запрошуємо на реабілітацію

  Реабілітація – це динамічна система взаємопов’язаних медичних, психологічних і соціальних компонентів (у вигляді тих або інших впливів і заходів), спрямованих не тільки на відновлення і збереження здоров’я, також і на можливе більш повне відновлення (збереження) особистості і соціального статусу дитини-інваліда або інваліда.

   Захворювання (інвалідність) змінює соціальне положення дитини і висуває перед ним нові проблеми (пристосування до дефекту, зміна професії і ін.). Ці проблеми висувають перед дітьми-інвалідами значні труднощі, і подолання їх є однією із важливих завдань фізичної реабілітації ,  яка, потребує активної участі як медичних працівників, психологів, так і органів соціального забезпечення і інших державних послуг.

   Медична сестра Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів надає  послуги з фізичної реабілітації дітям, метою яких є максимально можливий розвиток, підтримання та відновлення втрачених або послаблених рухових функцій та працездатності організму впродовж усього життя. Це включає також надання послуг у випадках, коли повноцінне функціонування рухового апарату та дієздатність можуть бути послаблені, внаслідок перенесеної травми, захворювання або негативного впливу навколишнього середовища.  Повноцінне функціонування     рухового апарату є ключовим у понятті «здорова людина».

   Цього року завдяки підтримці міського голови Юрія Бурлаки та колективу митного посту «Катеринівка» державної фіскальної служби у Сумській області в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів з’явились тренажери для дітей віком від 3 до 8 років. Ці тренажери призначені для зміцнення м'язів ніг, розвитку почуття рівноваги. Рухи відбуваються за допомогою гойдання ногами, так як ніби дитина  йдете. Це допомагає покращити  баланс і координацію дитини, також ідеально підходить для дітей з поганими моторними навичками. Велотренажер дозволяє проводити тренування серцево-судинної і дихальної систем, сприяє розвитку витривалості. Тренажер працює так само як і доросла версія, але з урахуванням дитячої фізіології.

   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів запрошує маленьких мешканців міста на реабілітацію !

Тамара Ярина, директор

Глухівського міського центру

соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

Переглядів: 134 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0