Запрошуємо на реабілітацію - 9 Грудня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Вівторок, 06.12.2016, 19:59

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Грудень » 9 » Запрошуємо на реабілітацію
08:46
Запрошуємо на реабілітацію

  Реабілітація – це динамічна система взаємопов’язаних медичних, психологічних і соціальних компонентів (у вигляді тих або інших впливів і заходів), спрямованих не тільки на відновлення і збереження здоров’я, також і на можливе більш повне відновлення (збереження) особистості і соціального статусу дитини-інваліда або інваліда.

   Захворювання (інвалідність) змінює соціальне положення дитини і висуває перед ним нові проблеми (пристосування до дефекту, зміна професії і ін.). Ці проблеми висувають перед дітьми-інвалідами значні труднощі, і подолання їх є однією із важливих завдань фізичної реабілітації ,  яка, потребує активної участі як медичних працівників, психологів, так і органів соціального забезпечення і інших державних послуг.

   Медична сестра Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів надає  послуги з фізичної реабілітації дітям, метою яких є максимально можливий розвиток, підтримання та відновлення втрачених або послаблених рухових функцій та працездатності організму впродовж усього життя. Це включає також надання послуг у випадках, коли повноцінне функціонування рухового апарату та дієздатність можуть бути послаблені, внаслідок перенесеної травми, захворювання або негативного впливу навколишнього середовища.  Повноцінне функціонування     рухового апарату є ключовим у понятті «здорова людина».

   Цього року завдяки підтримці міського голови Юрія Бурлаки та колективу митного посту «Катеринівка» державної фіскальної служби у Сумській області в Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів з’явились тренажери для дітей віком від 3 до 8 років. Ці тренажери призначені для зміцнення м'язів ніг, розвитку почуття рівноваги. Рухи відбуваються за допомогою гойдання ногами, так як ніби дитина  йдете. Це допомагає покращити  баланс і координацію дитини, також ідеально підходить для дітей з поганими моторними навичками. Велотренажер дозволяє проводити тренування серцево-судинної і дихальної систем, сприяє розвитку витривалості. Тренажер працює так само як і доросла версія, але з урахуванням дитячої фізіології.

   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів запрошує маленьких мешканців міста на реабілітацію !

Тамара Ярина, директор

Глухівського міського центру

соціальної реабілітації дітей-інвалідів

 

Переглядів: 92 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання