Запрошуємо на реабілітацію - 8 Вересня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 13:35

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Вересень » 8 » Запрошуємо на реабілітацію
14:07
Запрошуємо на реабілітацію

   Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів   здійснює роботу по реабілітації та  соціальній адаптації дітей   з обмеженими фізичними та розумовими можливостями віком від народження  до 35  років, які отримали статус інваліда і потребують реабілітаційних заходів за висновками лікувальних установ та індивідуальною реабілітаційною програмою.

Основними напрямками роботи Центру є:

- Медичний супровід;

-  Виявлення та розвиток індивідуальних здібностей дитини  ;

Педагогічна корекція  ;

-  Арттерапія;    

 -  Казкотерапія;  

Формування навичок міжособистісного спілкування  ;

Освоєння навичок самообслуговування  ;

-  Логопедична корекція;

Надання комп’ютерних знань;

Розвиток фізичних здібностей;

Психологічна діагностика особистості дитини-інваліда  ;

-  Гурткова робота;

Надання консультативної допомоги сім’ям, які мають дитину-інваліда.

ВСІ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО.

           Керуючись  Наказом Міністерства соціальної політики України від 15.08.2013р. №505 «Про затвердження Типового положення про центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів» основною формою надання послуг є курс реабілітації в рамках стандартного набора заходів. Тривалість курсу реабілітації приймається реабілітаційною комісією Центра. 

             Під час курсу реабілітації на заняттях з педагогом соціальним та вихователем  діти набувають навичок міжособистого спілкування, інтегруються у дитячий колектив та почувають себе частинкою суспільства. Сумісні заняття та ігри виховують у дітей навички дотримання певних правил та  дисципліни. Поліпшується загальний стан дітей, тактильна чутливість, підвищується розумова та фізична активність. Діти набувають комп’ютерних знань, розширяють кругозір, знайомляться  з природою рідного краю, розвивають грубу та дрібну моторику, а також поширюють навички з самообслуговування, які дають  впевненість у собі  , що добре впливає   на психоемоційний стан дітей.

За допомогою роботи фахівців центру , які проводять діагностику особистості дитини – інваліда та визначають форми, методи та засоби реабілітації, у  дітей виявляються  індивідуальні здібності, які вдома не проявлялись, або на них не звертали увагу. Логопед центру діагностує граматичну будову мови  дитини, стан артикуляційного апарату, вимову звуків, наявність учбових., господарсько – побутових навичок та навичок з самообслуговування. Тому заняття з логопедом якісно впливають на розвиток артикуляційного апарату,   поліпшують звуковимову та збагачують словниковий запас дітей.  

           Для комфортного проведення  занять в центрі функціонує спортивно-тренажерний зал,   комп’ютерний клас підключений до мережі інтернет, трудова майстерня, кімната ранньої реабілітації.

          Виробами  «Альма» обладнана ігрова кімната, де є «сухий» басейн, гральні лабіринти, сенсорні м’ячі і багато іншого навчального-грального обладнання , яке сприяє фізичному  та психологічному розвитку.

Для занять та ігор на свіжому повітрі прибудинкова   територія  облаштована  дитячим ігровим майданчиком        

          У центрі розташована «Сенсорна кімната» - кімната емоційного розвантаження. Її головна функція - привести в гармонійний стан психіку дитини, налаштувати психіку на рівну, спокійну і продуктивну роботу.  

        З метою розширення творчіх здібностей дитини  створена  художньо-театральна студія “Дивосвіт”. Учасники якого щороку займають призові місця  на  обласному фестивалі інтегрованих театрів “Веселка”.

Життя вихованців центру наповнене не тільки заняттями, а й цікавими зустрічами та розвагами, які стали можливими за активної участі друзів – меценатів. Вони організують поїздки на творчі фестивалі та відвідування циркових вистав  .  

      Комфортні адаптовані умови, злагоджений механізм всього персоналу центру забезпечують виконання  задачі комплексної реабілітації, а саме: підвищення дитячої соціальної активності, відродження радості життя, вміння бути корисним сім’ї  та суспільству.

Шановні батьки, чи опікуни, що виховують дитину з особливими потребами запрошуємо Вас скористатися можливістю і пройти курс реабілітації у Глухівському міському центрі реабілітації дітей-інвалідів. Для проходження курсу реабілітації Вам необхідно надати : індивідуальну програму реабілітації інваліда,  медичний висновок про встановлення інвалідності, свідоцтво про народження дитини та пенсійне посвідчення .

 

За довідками звертатися за адресою: м. Глухів, вул. Інститутська 3.

тел. 2-33-51

Переглядів: 132 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання