Запитували? Відповідаємо. - 8 Вересня 2016 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 04.12.2016, 16:17

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Вересень » 8 » Запитували? Відповідаємо.
07:25
Запитували? Відповідаємо.

   Навіщо потрібна атестація, яка від неї користь працівникові? І чому  роботодавець обов'язково повинен це зробити?

- Коли необхідно провести атестацію робочого місця? 

   Атестація робочих місць є важливою процедурою для всіх учасників  у сфері охорони праці.  Для працівників — це насамперед  впевненість у власній безпеці, збереження здоров'я та соціальні пільги. Для роботодавця — можливість запобігти адміністративним та кримінальним розглядам і стягненням з боку наглядових та контролюючих органів, а також судовим  позовам від працівників. Державним органам своєчасні дані про стан робочих місць дозволяють заздалегідь врахувати можливі ризики.

   Проводиться атестація робочих місць за умовами праці на підприємствах, в організаціях, установах незалежно від форм власності та господарювання, де технологічний процес, обладнання, сировина та матеріали є потенційно  шкідливими та небезпечними і можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працівників.

- Що передбачає атестація робочих місць?

   Атестація робочого місця – це обстеження умов, в яких знаходяться працівник з точки зору охорони праці. При проведенні атестації робочого місця встановлюються фактори і причини виникнення несприятливих умов праці. Санітарно-гігієнічне дослідження виробничого середовища виявить важкість та напруженість трудового процесу, рівень хімічних речовин або пилу у повітрі робочої зони, вібрації, шуму, несприятливого мікроклімату, біологічних факторів.

   Санітарно-гігієнічні дослідження факторів виробничого середовища і трудового процесу проводяться лабораторіями, які атестовані  на проведення  санітарно-гігієнічних досліджень  з метою атестації робочих місць за умовами праці.

   Протягом робочої зміни  представники комісії з проведення атестації ведуть детальний  хронометраж кожного виду основної та допоміжної роботи працівника на робочому місці, інших видів робіт, які виникають у працівника  протягом цього часу.

   У комплексі буде дано оцінку факторів виробничого середовища і характеру праці на відповідність їх характеристик стандартам безпеки праці, будівельним і санітарним нормам і правилам. Таке робоче місце відповідно буде віднесено до категорії зі шкідливими (особливо шкідливими), важкими (особливо важкими) умовами праці. Результати замірів (визначень) показників шкідливих і небезпечних факторів оформлюються протоколами за формами, передбаченими відповідними стандартами і затвердженими МОЗ України, заносяться в Карту умов праці. Перелік робочих місць, виробництв, професій і посад з пільговим пенсійним забезпеченням працівників після погодження з профспілковим комітетом затверджується наказом по підприємству і зберігається протягом 50 років.

- Що ж конкретно мають працівники у результаті її проведення?

   З результатами атестації робочого місця ознайомлюються зайняті на ньому працівники. Результати атестації використовуються при встановленні пенсій за віком на пільгових умовах, пільг і компенсацій за рахунок підприємства, обґрунтуванні пропозицій про внесення змін і доповнень до Списків № 1 і № 2 (і їх ніхто не відміняв). Та перш за все — проведення атестації  направлено на збереження  здоров'я працівників. Тому, обов'язково визначаються технічні і організаційні заходи, які мають покращити умови праці на таких робочих місцях.

   Законодавством передбачено пільги і компенсації. Зокрема надбавки і доплати до посадового окладу, скорочений робочий тиждень, додаткова оплачувана відпустка, безкоштовне забезпечення працівників лікувально-профілактичним харчуванням, молоком тощо.

 - Що варто ще знати тим, хто працює в шкідливих умовах?    

   Працюючи зі шкідливими або небезпечними умовами праці, в особливих температурах  чи інших важких умовах, працівник перебуває під впливом небезпечних і шкідливих виробничих факторів, здатних викликати важкі захворювання, нанести шкоду здоров'ю та життю, тому такі робочі місця вимагають особливої уваги і ставлення не лише від працівника, а й з боку роботодавця. З метою отримання об'єктивної оцінки про стан умов праці та безпеки робочих місць, зайнятих на шкідливих виробництвах і проводиться регулярна атестація за умовами праці. Варто знати, що кожний п'ятирічний період роботи в шкідливих умовах праці для зарахування до пільгового пенсійного стажу має бути підтверджений результатами атестації.

 - А  - працедавцеві?

   Не проведення атестації робочих місць є порушенням законодавства про працю і охорону праці. Згідно із Законом України «Про охорону праці» роботодавець повинен забезпечити свого працівника безпечними і достойними умовами праці. Тому наведення порядку на робочому місці через проведення атестації є безпосереднім обов'язком  керівника. Атестація робочого місця актуальна незалежно від того, чим займається підприємство.

 

 

 

 

Переглядів: 28 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання