Запитували? Відповідаємо - 5 Грудня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Понеділок, 05.12.2016, 06:24

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Грудень » 5 » Запитували? Відповідаємо
10:06
Запитували? Відповідаємо

   Чи мають право на 10%-ву доплату медсестри палатні, які за посадовими інструкціями використовують дезінфікуючі засоби, і чи потрібно для цього проводити атестацію робочих місць?

   Згідно з п.3.4.7 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Мінпраці та МОЗ України від 05.10.2005р №308/519, працівникам, які використовують у роботі дезінфікуючі засоби, а також працівникам, зайнятим прибиранням туалетів, установлюється доплата в розмірі 10% посадового окладу(тарифної ставки) з урахуванням підвищень.

   Ця доплата може встановлюватися працівникам за переліком посад (у тому числі середньому та молодшому медичному персоналу), затвердженим колективним договором, у межах коштів, передбачених на оплату праці в кошторисі, якщо виконання цих робіт передбачено посадовими обов’язками працівників.

   При цьому встановлення такої доплати не вимагає проведення атестації робочих місць за умовами праці в порядку, визначеному постановою Кабінетів Міністрів України від 01.08.1992р. №442.Рішення керівника про встановлення працівникові певних доплат, надбавок на підставі положень колективного договору оформлюється наказом по закладу, установі.

Переглядів: 112 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання