Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 5 » Запитували? Відповідаємо
10:06
Запитували? Відповідаємо

   Чи мають право на 10%-ву доплату медсестри палатні, які за посадовими інструкціями використовують дезінфікуючі засоби, і чи потрібно для цього проводити атестацію робочих місць?

   Згідно з п.3.4.7 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Мінпраці та МОЗ України від 05.10.2005р №308/519, працівникам, які використовують у роботі дезінфікуючі засоби, а також працівникам, зайнятим прибиранням туалетів, установлюється доплата в розмірі 10% посадового окладу(тарифної ставки) з урахуванням підвищень.

   Ця доплата може встановлюватися працівникам за переліком посад (у тому числі середньому та молодшому медичному персоналу), затвердженим колективним договором, у межах коштів, передбачених на оплату праці в кошторисі, якщо виконання цих робіт передбачено посадовими обов’язками працівників.

   При цьому встановлення такої доплати не вимагає проведення атестації робочих місць за умовами праці в порядку, визначеному постановою Кабінетів Міністрів України від 01.08.1992р. №442.Рішення керівника про встановлення працівникові певних доплат, надбавок на підставі положень колективного договору оформлюється наказом по закладу, установі.

Переглядів: 169 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0