Запитували? Відповідаємо - 29 Серпня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Неділя, 04.12.2016, 16:17

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Серпень » 29 » Запитували? Відповідаємо
13:54
Запитували? Відповідаємо

   Чи зараховується до страхового стажу, що визначає право на виплату грошової допомоги, передбаченої пунктом 7-1 розділу ХV Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, період роботи в 1985–1990 роках в районному відділі освіти на посаді завідувача методичним кабінетом?
 

   Порядок обчислення страхового стажу, що дає право на призначення грошової допомоги та її виплату, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1191. Порядком передбачено зарахування до страхового стажу, що визначає право на виплату грошової допомоги, періодів роботи в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, що передбачені, зокрема, Переліком закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.1993 № 909 (далі – Перелік).
   Пунктом 3 Примітки до Переліку передбачено, зокрема, що робота за спеціальністю в закладах, установах і на посадах до 1 січня 1992 року, яка давала право на пенсію за вислугу років відповідно до раніше діючого законодавства, зараховується до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років.
   До 01.01.1992 призначення пенсій за вислугу років було врегульовано наказом Міністерства соціального забезпечення Української РСР від 31.12.1959 № 135. Згідно із Наказом № 135, пенсії за вислугу років працівникам освіти і охорони здоров’я призначались за Переліком установ, організацій і посад, робота в яких дає право на пенсію за вислугу років (Додаток № 1 до Наказу № 135).
   Підрозділом “4) Органи народної освіти” розділу “І. Вчителі й інші працівники освіти” Переліку установ, організацій і посад, робота в яких дає право на пенсію за вислугу років (Додаток № 1 до Наказу № 135), не передбачено посаду завідувача кабінету в районному відділі освіти. Відтак, для зарахування періоду роботи на цій посаді в 1985–1990 роках до стажу роботи, що дає право на пенсію за вислугу років відповідно до пункту “е” статті 55 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, а також і до страхового стажу, що визначає право на виплату грошової допомоги згідно із пунктом 7-1 розділу ХV Закону. України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, підстав немає. 

Переглядів: 164 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання