Запитували? Відповідаємо - 1 Липня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 09.12.2016, 13:37

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Липень » 1 » Запитували? Відповідаємо
10:43
Запитували? Відповідаємо

   У лютому 2011 року мені виповнилося 60 років (дата народження - 18 лютого 1951 року). На момент досягнення пенсійного віку не працював, проте мав стаж державної служби понад 15 років. З травня 2012 року працюю на посаді помічника народного депутата України. Чи маю право на призначення пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу”?

 
Статтею 37 Закону України “Про державну службу” передбачено, що на одержання пенсії державних службовців мають право чоловіки, які досягли віку 62 роки, за наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі, передбаченого абзацом першим частини першої статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у тому числі стажу державної служби не менш як 10 років, та які на час досягнення зазначеного віку працювали на посадах державних службовців, а також особи, які мають не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, незалежно від місця роботи на час досягнення зазначеного віку.
До досягнення 62-річного віку, право на пенсію за віком мають державні службовці – чоловіки 1955 року народження і старші після досягнення ними такого віку:
60 років - які народилися по 31 грудня 1952 року;
60 років 6 місяців - які народилися з 1 січня 1953 року по 31 грудня 1953 року;
61 рік - які народилися з 1 січня 1954 року по 31  грудня 1954 року;
61 рік 6 місяців - які  народилися з 1 січня 1955 року по 31 грудня 1955 року.
Оскільки дописувач народився в 1951 році, відповідно, його вік виходу на пенсію державного службовця – 60 років. Враховуючи те, що на 18 лютого 2011 року він не працював на посаді державного службовця та не мав 20 років стажу на посадах, віднесених до категорій посад державних службовців, підстави для призначення пенсії відповідно до Закону України “Про державну службу” відсутні.

Переглядів: 118 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання