Запитували? Відповідаємо - 19 Червня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

П`ятниця, 02.12.2016, 22:08

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Червень » 19 » Запитували? Відповідаємо
09:13
Запитували? Відповідаємо

Моєму сину скоро виповнюється 60 років, але він часто хворів, тому постійної роботи не мав. Як йому призначити пенсію за віком?
 

   Відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон), особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та за наявності страхового стажу не менше 15 років.
   Для визначення права на призначення пенсії, Вашому сину необхідно звернутись до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання із документами, що посвідчують особу та документами про набутий страховий стаж.
   Одночасно повідомляємо, що згідно із статтею 24 Закону, страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
   Страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду України відповідно до вимог Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.
   Періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до набрання чинності Законом, зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше (на підставі трудової книжки, військового квитка, довідок про роботу, навчання тощо).

 

Переглядів: 105 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання