Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Червень » 24 » Забезпечення санаторно-курортними путівками учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції.
09:44
Забезпечення санаторно-курортними путівками учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції.

   З метою забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортними путівками Урядом прийнято постанову від 31 березня 2015р. №200 та затверджено Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

   Право на безкоштовне санаторно-курортне лікування, відповідно до постанови, мають особи, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

   Безкоштовними путівками в санаторно-курортні заклади постраждалих осіб забезпечує управління соціального захисту населення відповідно до медичних рекомендацій у порядку черговості в міру надходження путівок:
1) учасників бойових дій – щороку терміном на 18–21 день;
2) інвалідів війни – позачергово щороку терміном на 18–21 день;
3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) – відповідно до медичних рекомендацій.
– I і II груп – у санаторії спинального профілю з лікуванням строком на 35 днів;
– III групи – до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18–21 день.

   Для отримання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соцзахисту за місцем проживання, а ті, хто переселився з тимчасово окупованої території або районів АТО, - за фактичним місцем проживання згідно довідки про взяття на облік.

Переглядів: 211 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0