Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 4 Грудня 2014 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Субота, 03.12.2016, 21:43

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2014 » Грудень » 4 » Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
09:28
Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

   Пріоритетним напрямком оздоровлення чорнобильців є їхнє забезпечення санаторно-курортними путівками відповідного профілю лікування. Зокрема, особи 1-й і 3-ї категорії (тільки у випадку, передбаченому пунктом 13 частини 1 статті 22 закону про статус і соцзахист громадян, які постраждали), особи 2-ї категорії, потерпілі діти - забезпечуються путівками безкоштовно, особи 3-ї категорії (крім випадку, передбаченого пунктом 13, частини 1 статті 22 закону) - путівками з доплатою 30% вартості путівки, особи 4-ї категорії  -путівками з доплатою 50 % вартості путівки. Термін відпочинку в санаторно-курортному закладі по путівці становить: для постраждалих осіб - 18 днів.

   Для вступу на облік для забезпечення путівкою в наступному році постраждала особа або один з батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, подає документи до 15 жовтня поточного року в місцеві структурні підрозділи з питань соцзахисту населення.

   У пакет документів, необхідних для подачі заявки на вступ на облік входять: заяву із зазначенням бажаного сезону для відпочинку та оздоровлення, довідка для отримання путівки за формою 070 / о, копія посвідчення постраждалої особи, копія паспорта.

Переглядів: 149 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання