Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Грудень » 4 » Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
09:28
Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

   Пріоритетним напрямком оздоровлення чорнобильців є їхнє забезпечення санаторно-курортними путівками відповідного профілю лікування. Зокрема, особи 1-й і 3-ї категорії (тільки у випадку, передбаченому пунктом 13 частини 1 статті 22 закону про статус і соцзахист громадян, які постраждали), особи 2-ї категорії, потерпілі діти - забезпечуються путівками безкоштовно, особи 3-ї категорії (крім випадку, передбаченого пунктом 13, частини 1 статті 22 закону) - путівками з доплатою 30% вартості путівки, особи 4-ї категорії  -путівками з доплатою 50 % вартості путівки. Термін відпочинку в санаторно-курортному закладі по путівці становить: для постраждалих осіб - 18 днів.

   Для вступу на облік для забезпечення путівкою в наступному році постраждала особа або один з батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, подає документи до 15 жовтня поточного року в місцеві структурні підрозділи з питань соцзахисту населення.

   У пакет документів, необхідних для подачі заявки на вступ на облік входять: заяву із зазначенням бажаного сезону для відпочинку та оздоровлення, довідка для отримання путівки за формою 070 / о, копія посвідчення постраждалої особи, копія паспорта.

Переглядів: 201 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0