Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Березень » 19 » Забезпечення інвалідів загального захворювання путівками на санаторно-курортне оздоровлення.
17:39
Забезпечення інвалідів загального захворювання путівками на санаторно-курортне оздоровлення.
    Інваліди загального захворювання та інваліди з дитинства забезпечуються путівками в порядку черговості в міру надходження путівок.
    Інваліди із захворюваннями нервової системи ( з наслідками травм і
захворюваннями хребта та спинного мозку) забезпечуються путівками:
    І та ІІ групи – до санаторіїв спинального профілю з лікуванням строком на 45 днів (відповідно до медичних рекомендацій)  у порядку черговості в міру надходження путівок;
    ІІІ групи – до санаторіїв неврологічного профілю строком на 18 – 21 день.
    Особам, які супроводжують інвалідів І та ІІ групи до санаторіїв спинального профілю, путівки не видаються, лише оплачується проїзд (двічі до санаторію і двічі з зворотному напрямку) у  транспорті загального користування  (залізничному та автомобільному) згідно з поданими  проїзними квитками. У випадку  проїзду залізничним транспортом відшкодовують вартість квитка у плацкартному вагоні.
    Путівками без лікування забезпечуються особи, що супроводжують інвалідів І групи (за винятком  інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку), яким  за висновком лікувально – профілактичного закладу необхідна постійна стороння допомога. Якщо інвалід І групи здатний обслуговувати себе самостійно, видається довідка про це лікувально-профілактичного закладу.
    Інваліда І групи  не можуть супроводжувати інваліди І групи та особи, які не досягли 18-річного віку.                                                                                     
Переглядів: 469 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0