Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Грудень » 21 » Забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації.
10:58
Забезпечення інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації.

   Закінчується 2015 рік, а інваліди нашого міста продовжують одержувати технічні та інші засоби реабілітації. 
   За 11 місяців поточного року до управління соціального захисту населення міської ради з питання забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації звернулось 110 осіб з обмеженими фізичними можливостями, які зробили замовлення на 375 виробів.
Інваліди, діти-інваліди та інші окремі категорії населення нашого міста за цей період безкоштовно отримали 282 вироби  технічних та інших засобів реабілітації, із них  18 – засобів для пересування крісел – колісних (коляски) різних типів; 18 - засобів для ходіння, керовані однією рукою (милиці, палиці); 4 – засоби для ходіння, керовані обома руками (ходунки); 10 - допоміжних засобів для особистої гігієни; 10 – меблів (стінка шведська, стійка-парта, стіл–парта); 68 - виробів ортопедичного взуття; 35 – протезів молочної залози, на нижні та верхні кінцівки; 21 – ортез на верхні та нижні кінцівки;  98 – допоміжних засобів для особистого догляду та захисту.
   Будемо сподіватися, що всі замовлення, які зроблені в цьому році особами з обмеженими фізичними можливостями, до кінця 2015 року будуть виконані .

Переглядів: 131 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0