Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Червень » 17 » За здоровий спосіб життя
07:34
За здоровий спосіб життя

  15 червня Глухівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію „За здоровий спосіб життя” для дітей на базі заміського оздоровчого дитячо – юнацького  табору „Сонячний” на І зміні.    
   На початку заходу виступила головний спеціаліст відділу соціальної роботи Тетяна Разіна, яка розповила про напрямки роботи Глухівського МЦСССДМ та про послуги, які можуть отримати діти в центрі при виникненні різних проблем. Потім фахівець із соціальної роботи Олена Муха провела тренінг для дітей з питань здорового способу життя.
   У тренінгу була представлена інформація щодо здоров'я, складових здоров'я та здорового способу життя. Учасники мали змогу не тільки прослухати інформацію, але і творчо, креативно себе проявити. Діти брали активну участь в усіх творчих, практичних завданнях.
   Головною метою проведеного тренінгу було не тільки проінформувати учасників про здоровий спосіб життя, але й сприяти  усвідомленню відповідальності за своє здоров'я. Адже однією із запорук успішної особистості, фундаментом для створення в подальшому сім'ї, кар'єри є її здоров'я.

Переглядів: 96 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0