Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2016 » Квітень » 11 » З нагоди Всесвітнього дня здоров’я
09:25
З нагоди Всесвітнього дня здоров’я

      З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 07 квітня 2016 р. головним спеціалістом Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Разіною Т.В. та студентами Глухівського національного педагогічного університету (Шакало Миколою, Полторак Катериною) , які в цей час  проходили практику в центрі, на базі вищого професійного училища була проведена акція „Життя без наркотиків та СНІДу” .
   На початку заходу Разіна Т.В. розповіла про напрямки роботи центру та запропонувала студентам  при виникненні проблем звертатися до центру, де їм буде надана кваліфікована допомога. Студентами був проведений тренінг  „Життя без наркотиків СНІДу” з переглядом відеороликів з даної тематики.   Головна мета тренінгу -  звернути увагу студентів училища на проблеми наркоманії та її вплив на організм людини, проявити власну позицію та  правильно уникати залежностей, що призводять до захворювання на СНІД. Студенти приймали активну участь у тренінгу.

    По закінченню заходу всім присутнім були роздані інформаційні буклети з питань профілактики наркоманії та СНІДу в молодіжному середовищі: „Це обов’язково треба знати”,  «Чи можна вберегти себе від СНІДу»
Проведення акції визвало велику зацікавленість та задоволення у молоді. 

                                    


                                    Директор ГМЦСССДМ Бавикіна Віталіна

 

Переглядів: 110 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0