Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Серпень » 18 » Встановлення пенсії за особливі заслуги
12:09
Встановлення пенсії за особливі заслуги

   Хто і в якому розмірі встановлює такі пенсії ?

   Відповідно до ст.2 Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” для призначення відповідних пенсій  діє Комісія з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Кабінеті Міністрів України та Комісія з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Сумській обласній державній адміністрації.
   Пенсія за особливі заслуги перед Україною встановлюється як надбавка до розміру пенсії, на яку має право особа згідно з Законом, у розмірах від 20 до 40 відсотків від прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність. 
   Розмір надбавки визначається залежно від заслуг особи.
   Пенсія за особливі заслуги призначається з дня звернення за встановленням пенсії. Днем звернення за встановленням пенсії за особливі заслуги вважається день прийому заяви про порушення клопотання про встановлення пенсії за особливі заслуги з усіма необхідними документами. У разі, коли до заяви додані не всі необхідні документи, орган, що здійснює підготовку документів для встановлення пенсії за особливі заслуги, повідомляє заявнику, які документи повинні бути подані додатково. Якщо вони будуть подані не пізніше 3 місяців з дня повідомлення про необхідність подання додаткових документів, то днем звернення за встановленням пенсії за особливі заслуги вважається день прийому заяви про встановлення такої пенсії.
   За оформленням документів для встановлення пенсії за особливі заслуги слід звертатися в управління соціального захисту населення за місцем проживання.

Переглядів: 30 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0