Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Квітень » 30 » вшанування Чорнобильської трагедії
11:58
вшанування Чорнобильської трагедії
   До 27-ої річниці  Дня вшанування Чорнобильської трагедії у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів 26 квітня 2013 року відбувся виховний захід "Дзвони Чорнобиля".
   Кожного року ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував найдорожчим, хто пішов у вічність заради життя і майбутнього свого народу та всього людства.
   У цей день викладачі та вихованці закладу вшановували пам'ять тих, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія.
   Діти уважно і з зацікавленням слухали повідомлення про Чорнобильську трагедію, про загиблих героїв-ліквідаторів. Разом з вихователем створили газету-колаж «Пам'яті Чорнобильській трагедії». Під звуки пісні присвяченій цій трагедії мали можливість подивитись короткий відеофільм «Зона відчуження». У день національної скорботи тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнулися в душах кожного з присутніх.
 

Переглядів: 417 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0