Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Січень » 30 » Всеукраїнський центр професійної реабілітації
15:23
Всеукраїнський центр професійної реабілітації
   Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів здійснює професійну реабілітацію дітей-інвалідів віком від 16 років та інвалідів, які не досягли пенсійного віку.
   До Центру не приймаються інваліди, які вже мають професії, отримані у центрах професійної реабілітації інвалідів державної або комунальної власності і не працевлаштовувалися за набутою професією, окрім випадку, якщо за рішенням МСЕК (ЛКК) інваліди у зв’язку з погіршенням стану здоров’я не можуть працювати за раніше набутою професією і потребують перенавчання (перекваліфікації), що підтверджено відповідною довідкою МСЕК або ЛКК.
   По закінченні курсу навчання випускники складають державні іспити і отримують свідоцтво державного зразка про набуття робітничої професії.
Професійне навчання, заходи з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації та медичне спостереження, проживання та харчування слухачів у Центрі забезпечуються за рахунок коштів Державного бюджету.
   Бажаючим пройти курс професійної реабілітації в Центрі слід звертатися за направленням до управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Курлука, 1/3, тел. 3-10-29 або місцевого центру зайнятості.
   Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів знаходиться за адресою: Київська область, Вишгородський район, с. Лютіж,
тел. (04596)  4-00-11, (044) 425-84-91.Переглядів: 245 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0