Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Грудень » 8 » Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства
13:56
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства

   Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 
   Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
 Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі, 9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
   З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків відділенням соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради були проведені різноманітні заходи в рамках акції «16 днів проти насильства».
   В жіночої консультації Глухівської ЦРЛ проведено лекційно-тренінгове заняття для жінок «Сім’я – простір без насильства», на базі  Глухівського міськрайонного сектору з питань пробації для умовно – засуджених проведений семінар «Запобігання насильства в сім`ї»,  для учнів ЗОШ № 2 був проведений тренінг «Стоп насильству» та за місцем проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах проведені бесіди на тему: «Насиллю в сім`ї - скажемо Ні!».
   Під час проведення заходів було роздані буклети з тематикою попередження насилля.
   Працівниками відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру постійно здійснюється роз’яснювальна робота серед мешканців міста щодо попередження насилля. 
   Роз’яснювальна робота не обмежується рамками акції, а буде проводитися  і далі. 

Переглядів: 16 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0