Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Грудень » 19 » Всесвітній день чаю
08:25
Всесвітній день чаю

   15 грудня Всесвітній день чаю - свято одного з найстаровиніших та корисних напоїв на Землі.
   Метою створення такого свята є привернення уваги урядів і громадян до проблем поширення чаю, зміцнення взаємозв’язків між виробниками і споживачами чайної продукції, а також обговорення проблем дрібних виробників і працівників чайних виробництв.
   І саме 15 грудня була прийнята «Світова Декларація Прав працівників чайної індустрії», що безпосередньо вказує на те, що чайна галузь змушена боротися з безліччю проблем, які потребують вирішення.
   Наймасштабніше святкування «Міжнародного дня чаю» проходить в Індії та Шрі-Ланці, але такі країни, як Непал, Індонезія, Бангладеш, Вєтнам, Кенія, Малайзія і Танзанія, будучи також у ряді провідних світових виробників чаю, не залишаються байдужими до цього свята.
   Саме 15 грудня  у читальному центральної районної бібліотеки  для пенсіонерів відділення денного перебування територіального центру  соціального обслуговування населення Глухівської міської ради та волонтерів ВБО «Турбота про літніх в Україні» в м. Глухові Ніна Василівна Шубнікова розповіла про користь вживання різноманітних сортів чаю, про Японію, країну яка має свої  унікальні багатовікові чайні традиції. Та провела Японську чайну церемонію.
   Поза сумнівом, такий смачний та корисний  старовинний напій як чай заслуговує на своє свято. З Днем чаю!

        

Переглядів: 15 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0