Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Грудень » 5 » Всесвітній день боротьби зі СНІДом
09:13
Всесвітній день боротьби зі СНІДом

   Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 400 тисяч людей, що складає понад 1% населення країни. Вітчизняні лікарі відкрито говорять, що СНІД в Україні вже давно сягнув масштабів епідемії і загрожує кожному громадянинові, незважаючи на його соціальний статус та середовище, у якому він проживає та працює.
   Тож, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість її вчасної діагностики.
   Розумна людина не порушує права інших, не дискримінує тих, хто живе із ВІЛом. Тому, саме 1-го грудня, на базі професійно-педагогічного коледжу, за участю фахівця із соціальної роботи відділення соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради Разіної Тетяни Володимирівни була проведена акція: «Обережно! СНІД!», яка включала в себе бесіду про походження, поширення, перебіг, профілактику такого страшного захворювання як СНІД та перегляд відеофільму – «Стоп - СНІД».  Студенти та працівники навчального закладу, як і мільйони людей з різних країн та континентів, прикріпили червону стрічку як символ усвідомлення важливості консолідації суспільства у вирішенні проблем поширення епідемії, протесту проти необізнаності, проти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом. Це і знак пам’яті про померлих від СНІДу, і знак солідарності з медиками, з усіма, хто намагається протидіяти епідемії. Це заклик до конкретної соціальної дії.
   Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких!

 

Переглядів: 17 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0