Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми
17:28
Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми

   У вересні поточного року Урядом схвалено постанову Кабінету Міністрів України №688 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. №1751 і від22 лютого 2006р. № 189».
   Зазначеною постановою Кабінету Міністрів України внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми та порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме.
   Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначатиметься на дванадцять місяців і відповідно подаватиметься інформація за попередні 12 календарних місяців про розмір пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги.
Якщо опікун невзмозі надати довідку про розмір аліментів від органів державної виконавчої служби, розташованих на тимчасово окупованій території України та в районах проведення АТО, державна допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надаватиметься за його письмовою заявою про одержання (неодержання) аліментів на дитину.
   При поновленні виплати аліментів опікуни чи піклувальники зобов’язані у триденний строк письмово повідомити про це орган соціального захисту населення для проведення відповідного перерахунку розміру раніше призначеної допомоги.
   Також встановлено, що служба у справах дітей щороку до 31 грудня поточного року інформуватиме орган соціального захисту населення про факт отримання (неотримання) опікуном чи піклувальником аліментів на дітей.
   Відповідальність за достовірність наданої органу соціального захисту населення інформації щодо неодержання аліментів або щодо їх розміру покладається на одного з батьків.

Переглядів: 109 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0