Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Червень » 8 » Візит посадовців Сумської облдержадміністрації
15:04
Візит посадовців Сумської облдержадміністрації
    7 червня 2011 року з робочим візитом до управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради, який обслуговує біля 12,5 тис. громадян, завітали  заступник голови Сумської облдержадміністрації Іщенко Тамара Дмитрівна, начальник головного управління праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Боярко Анатолій Андрійович в супроводі  міського голови Бурлаки Юрія Олександровича .
    

   Привітно зустрічала гостей в новому приміщенні управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради начальник управління  Громак Лариса Анатоліївна та ознайомила присутніх з новим приміщенням , яке відповідає спільному зі Світовим банком Проекту «Удосконалення системи соціальної допомоги».

   Гості звернули увагу на створені зручні умови для прийому громадян, отримувачів усіх видів соціальної допомоги за Єдиною технологією та побутові зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями :  (пандус, туалетна кімната .) Для відвідувачів з дітьми обладнано дитячий куточок.
  
  
   Заступник голови Сумської облдержадміністрації Іщенко Т. Д. поспілкувалася з відвідувачами управління, які висловили  задоволення умовами в новому  приміщенні та  обслуговуванням спеціалістами .

   До нового приміщення  відвідувачі  можуть приїздити маршрутним таксі .
 
  
   Начальник головного управління праці та соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації Боярко А. А.  висловив подяку міський владі за  організаційну та фінансову підтримку , яка склала майже 0,5 млн.грн.,  в проведенні ремонтних робіт.

Переглядів: 507 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0