Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2015 » Березень » 10 » Вітання для мам
14:37
Вітання для мам

Посміхніться! Тане сніг, 
Щастя падає до ніг, 
Нині Ваш весняний день 
Квітів, сонця і пісень! 
Хай теплом зігріє він 
Дружби радісні хвилини, 
Принесе як дар любов, 
Посміхайтесь знов і знов!

      В обстановці ніжності і любові у Глухівському міському центрі соціальної ре6абілітації дітей-інвалідів пройшло свято до Міжнародного дня прав жінок і миру.
         Зал у святковому вбранні був повний гостей та батьків. Адже знову настала весна, знову свято вона принесла , свято всіх дорогих наших мам, бабусь та дівчат. Всіх присутніх зі святом привітала Ірина Іванівна Терещенко заступник міського голови .  
        Святковий ранок проходив у веселій, радісній і доброзичливій обстановці.   Найласкавіші і добрі слова звучали в піснях «Мама і дочка», «Квіти для наших мам»,  у віршах і чарівних таночках  проявилися найтепліші і трепетні почуття дітей. Родзинкою свята став виступ циркових клоунів, який підготували педагоги центру. Наприкінці свята діти подарували мамам і бабусям   власноруч виготовлені букети  . На знак подяки батьки зустрічали виступи дітей бурхливими оплесками.
        Зворушлива   музична програма допомогла створити святковий настрій і викликала величезний інтерес у всіх присутніх. Головним завданням ранку було виховання любові і поваги до жінки, формування вмінь виражати свої почуття.
       Ніхто в залі не залишився байдужим до представленого працівниками центру відео проекту «Святкове вітання для мам» на обличчях дорослих були сльози радості і посмішки.
      Кульмінаційним моментом було вручення солодких подарунків та  повітряних кульок для всіх присутніх дітей  .
Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів щиро вдячні за допомогу в організації свята   небайдужим мешканцям міста.
      Низький Вам уклін!

   Тамара Ярина, директор
Глухівського міського центру
соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Переглядів: 165 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0