Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2014 » Жовтень » 13 » ВІСТІ З УНІВЕРСИТЕТУ
13:49
ВІСТІ З УНІВЕРСИТЕТУ

   

  В університеті третього віку «Активне довголіття», який працює при відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру розпочався навчальний рік. Календар свят не обділив і таку пору, як осінь. Багато ювілейних та знаменних дат припадає на цю пору.

   «Душі людської дивний чарівник» під такою назвою пройшла година пам’яті присвячена 120 - річчю Олександра Довженка, яку провели студенти Глухівського національного університету ім. Олександра Довженка. Присутні перегорнули сторінки життєвого і творчого шляху письменника та кіносценариста, познайомились з його творами та переглянули відеофільм «Наш Довженко».

   А літературно - музична вітальня гостинно відкрила свої двері з нагоди Дня художника.     Працівники районної бібліотеки Шубнікова Н.В. та Бойко Н.П підготували і провели арт-годину під назвою «Шепіт вітру підслуханий пензлем». Майстерня художника – це особливий світ. Тут народжується нове чудо – картина Майстра. Він вкладає в картину свою душу, наповнює її життям та світлом. Присутні переглянули відкритий перегляд літератури. На вечорі звучали вірші Ніни Турбал та пісні Булата Окуджави.

Переглядів: 160 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0