Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2013 » Жовтень » 18 » Вісті з територіального центру
10:05
Вісті з територіального центру
У територіальному центрі соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення Глухівської міської ради функціонує відділення організації надання адресної  натуральної та  грошової допомоги.
 На обліку у відділенні перебуває 500 малозабезпечених громадян, до яких належать громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення групи інвалідності), малозабезпечені громадяни, що перебувають у складній життєвій ситуації в зв’язку з безробіттям  та зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою.
 Відділення адресної допомоги, виходячи з можливостей, безоплатно забезпечує  громадян одягом, взуттям, предметами побутової гігієни, продовольчими товарами та іншими предметами першої потреби.
За допомогою спонсорів 350 пенсіонерів отримали до Великодня пасхальні кекси, продуктові набори отримали ліквідатори аварії на ЧАЕС, учасники бойових дій на території інших держав, пенсіонери довгожителі, колишні партизани та підпільники. До Дня людей похилого віку та дня ветерана 85 пенсіонерів отримали продуктові набори та набори миючих засобів.
Відгукнулись жителі міста і на акцію «Подбай про одинокого сусіда», яка проводилась До Дня людей похилого віку та дня ветерана, за допомогою населення 73 пенсіонера забезпечені картоплею та овочами.
 При відділенні функціонує пункт прокату технічних  та інших засобів реабілітації, яким скористалися 57 громадян.
 На превеликий жаль, за умов нинішнього недостатнього фінансування, відділення існує виключно за рахунок благодійної допомоги. Тому, звертаємося  до керівників, підприємців з проханням допомагати тим, хто опинився в скрутному матеріальному становищі .
 Висловлюємо щиру вдячність тим керівникам  та приватним підприємцям, які відгукуються на листи про допомогу малозабезпеченим громадянам.
 Жителі міста  можуть зробити свій внесок у фонд речей, який організовано у відділенні, їх обов’язково отримають ті, кому вони вкрай потрібні.


Переглядів: 173 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0