Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Червень » 6 » Вісті з територіального центру
14:11
Вісті з територіального центру
Як отримати послуги у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру?
   Відділення соціально-побутової адаптації безкоштовно обслуговує громадян похилого віку, інвалідів(які досягли 18 років), які мають часткове порушення рухової активності та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують: соціально-побутової адаптації, психологічної адаптації, соціально-побутових послуг, соціально-педагогічних послуг.

    Відділення приймає на обслуговування  громадян за умови надання:     
           -   письмової заяви;
   -   довідки про склад сім’ї (форма № 3);
 -   медичного висновку про потребу в соціально-побутовій адаптації та відсутність медичних протипоказань для перебування в колективі. Щоденно відділення відвідують 30 пенсіонерів. На обліку  у відділенні  знаходиться 260 осіб.
     Отримали масаж  98 осіб.
    У відділенні обладнана спортивна  зала, працює профілактор Евмінова, створена кімната психологічного розвантаження , де проводяться реабілітаційні процедури : аромотерапія, рефлексотерапія, музикотерапія , арнітотерапія.
    На  базі відділення діють 7 груп „Здоров’я”.
Кожного літа відділення здійснює туристичні подорожі  та паломницькі поїздки. У 2010 році у м.Курськ до Коренної пустині.
    Університет третього віку „Активне довголіття” створено при відділенні соціально–побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування  населення УПСЗН Глухівської  міської ради 1 жовтня  2010 року. Навчається в університеті 150 пенсіонерів.
Працюють такі факультети: краєзнавчий факультет – слухачі вивчають історію  рідного краю, а також подорожують містами України, факультет здорового способу життя – слухачі зустрічаються з лікарями , слухають лекції про здоровий спосіб життя, відвідують заняття у спортивній залі, масаж, ароматерапію, музикотерапію, арнітотерапія, факультет соціально - побутової адаптації – слухачі відвідують клуби за і нтересами, та отримують інформацію стосовно вирішення соціальних проблем, факультет інформаційно-комунікативних  технологій – слухачі вчаться користуватися Інтернетом та мобільним телефоном, факультет літератури та мистецтва – слухачі  пізнають та відкривають для себе нове у світі літератури  та мистецтва, православний факультет.
Викладають в університеті  співробітники музеїв, працівники бібліотеки  та територіального центру , співробітники духовно –просвітницького центру.   


  30 травня  Музолевська Ольга Олександрівна інвалід Великої вітчизняної війни ІІ групи приймала вітання з нагоди дня народження. Їй виповнилося 91 рік. Славетну медсестру привітали з днем народження працівники територіального центру.

Переглядів: 437 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0