Вісті з територіального центру - 6 Червня 2011 - УПСЗН Глухівської міської ради

Управління соціального захисту населення                     Глухівської міської ради

Середа, 07.12.2016, 10:39

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Червень » 6 » Вісті з територіального центру
14:11
Вісті з територіального центру
Як отримати послуги у відділенні соціально-побутової адаптації територіального центру?
   Відділення соціально-побутової адаптації безкоштовно обслуговує громадян похилого віку, інвалідів(які досягли 18 років), які мають часткове порушення рухової активності та не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують: соціально-побутової адаптації, психологічної адаптації, соціально-побутових послуг, соціально-педагогічних послуг.

    Відділення приймає на обслуговування  громадян за умови надання:     
           -   письмової заяви;
   -   довідки про склад сім’ї (форма № 3);
 -   медичного висновку про потребу в соціально-побутовій адаптації та відсутність медичних протипоказань для перебування в колективі. Щоденно відділення відвідують 30 пенсіонерів. На обліку  у відділенні  знаходиться 260 осіб.
     Отримали масаж  98 осіб.
    У відділенні обладнана спортивна  зала, працює профілактор Евмінова, створена кімната психологічного розвантаження , де проводяться реабілітаційні процедури : аромотерапія, рефлексотерапія, музикотерапія , арнітотерапія.
    На  базі відділення діють 7 груп „Здоров’я”.
Кожного літа відділення здійснює туристичні подорожі  та паломницькі поїздки. У 2010 році у м.Курськ до Коренної пустині.
    Університет третього віку „Активне довголіття” створено при відділенні соціально–побутової адаптації територіального центру соціального обслуговування  населення УПСЗН Глухівської  міської ради 1 жовтня  2010 року. Навчається в університеті 150 пенсіонерів.
Працюють такі факультети: краєзнавчий факультет – слухачі вивчають історію  рідного краю, а також подорожують містами України, факультет здорового способу життя – слухачі зустрічаються з лікарями , слухають лекції про здоровий спосіб життя, відвідують заняття у спортивній залі, масаж, ароматерапію, музикотерапію, арнітотерапія, факультет соціально - побутової адаптації – слухачі відвідують клуби за і нтересами, та отримують інформацію стосовно вирішення соціальних проблем, факультет інформаційно-комунікативних  технологій – слухачі вчаться користуватися Інтернетом та мобільним телефоном, факультет літератури та мистецтва – слухачі  пізнають та відкривають для себе нове у світі літератури  та мистецтва, православний факультет.
Викладають в університеті  співробітники музеїв, працівники бібліотеки  та територіального центру , співробітники духовно –просвітницького центру.   


  30 травня  Музолевська Ольга Олександрівна інвалід Великої вітчизняної війни ІІ групи приймала вітання з нагоди дня народження. Їй виповнилося 91 рік. Славетну медсестру привітали з днем народження працівники територіального центру.

Переглядів: 364 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Президент України

ВР України

КМУ України

Мінсоц праці України

ПФУ

Пенсійна реформа

Державна служба занятости

Фонд соціального захисту інвалідів

Сумська обласна рада

Сумська обласна адміністрація

Глухівський міськвиконком

Неофіційний сайт Глухова

ТРК Глухов


cайт

cайт газети

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання