Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2011 » Травень » 27 » Вісті з територіального центру
09:30
Вісті з територіального центру
Як отримати послуги у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової  допомоги територіального центру. Відділення обслуговує громадян, які відповідно до акта обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги:
           -    похилого віку;
         -   інвалідів;   
        -   хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці) у разі коли вони на своєму утриманні мають неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів;
           - які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою, у разі коли вони мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів.  
    Відділення адресної допомоги  забезпечує громадян одягом, взуттям, іншими предметами першої необхідності, ліками, предметами медичного призначення, предметами побутової гігієни, продовольчими та промисловими товарами.
    Відділення приймає на обслуговування  громадян за умови надання:     
   -   письмової заяви;
   -   довідки про доходи членів сім’ї;
   -   довідки про склад сім’ї (форма № 3);
          -   акта обстеження матеріально-побутових умов.
За 5 місяців 2011 року відділенням обслужено 416 осіб, із них: продуктами харчування  – 209 осіб, промисловими товарами – 97 осіб .
         Проведений поточний ремонт житла 21 пенсіонеру.
         Відділення надало допомогу пенсіонерам в  завезенні палива  8 особам, рубці дров 19 особам ,   обробітку присадибної ділянки  14 особам.
         Відділення співпрацює з підприємцями та організаціями міста, які надають благодійну допомогу продуктами харчування та промисловими товарами. Всього надано адресної натуральної допомоги 392 малозабезпеченим пенсіонерам, непрацездатним громадянам, інвалідам на суму 18,4тис. грн.
За рахунок благодійної допомоги підприємців міста 6 довгожителів отримали продуктові набори на суму 150 грн.
       На свято Великодня пенсіонери, які обслуговуються територіальним центром, отримали 280 пасхальних кексів на суму 1960,00 грн.
       При відділенні створено пункт прокату, який надає реабілітаційні засоби потребуючим.
Якщо Вам необхідна допомога звертайтесь за адресою вул. Інститутська, 3 територіальний центр соціального обслуговування населення.


Славний ювілей

         23 травня легендарна партизанка Марія Лазарівна Деркач приймала вітання з нагоди свого ювілею. Їй виповнилося 90 років. Славетну партизанку привітали з днем народження міський голова Юрій Бурлака, народний депутат, почесний громадянин        м. Глухова Андрій Деркач, а також працівники територіального центру.


Переглядів: 291 | Додав: Falcon | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0