Управління соціального захисту Глухівської міської ради
Головна » 2017 » Липень » 10 » «Висока мистецька доля».
09:44
«Висока мистецька доля».

   У відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради для слухачів Університету третього  віку «Активне довголіття» пройшов День Краєзнавства, під назвою « Висока мистецька доля», до 80-річчя Ади Роговцевої, яка народилася 16 липня 1937 року у нашому місті.
   Ім’я Ади Роговцевої нині відоме не лише всім українцям, але й шанувальникам справжнього мистецтва далеко за межами нашої країни. Бо ж вона-Заслужена артистка України, Народна артистка України, лауреат багатьох премій, почесний громадянин двох українських міст та бажаний гість чи не у всіх кіномайстернях світу. 
   Співробітники Глухівської центральної районної бібліотеки – методист Бубнова Людмила Володимирівна та бібліограф Бойко Ніна Павлівна розповіли студентам Університету третього віку про життєвий та творчий шлях актриси, ознайомили з літературою.
   Також переглянули відеофільм, під назвою «На відстані душі», а після - студенти поважного віку взяли активну участь в обговоренні.

Переглядів: 50 | Додав: Falcon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0